Nazalogy World

Vítejte ve světě podle Nazalogyho.....Můžete hlasovat do anket!....prohližet fotky v galerii.....Číst definice..studovat nove publikace....

Knižní Publikace

Rolando Gomez - Fotografujeme glamour

Autor : Rolando Gomez
Rozměry :210x235
Datum vydání - září 2008
Typ vazby: brožová
Barva : plnobarevná

Toužili jste někdy nahlédnout profesionálnímu fotografovi přes rameno zrovna ve chvílích, kdy fotografoval krásnou ženu s dokonalým tělem, jež můžete vidět na obálkách časopisů? Nyní máte tu možnost!

Dvorní fotograf časopisu Playboy vás v knize zasvětí do všech tajemství, která skrývá fotografování žen ve stylu glamour. Naučí vás používat základní techniky nasvícení ženského těla, podělí se s vámi o triky ze své praxe a poradí, jak jednat s ostýchavou či málo sebevědomou ženou. Konkrétně s vámi probere každou část ženského těla, aby vám ukázal, jak potlačit nedostatky tak, aby každá žena byla na vašich fotografiích dokonalá.

S touto knihou se také naučíte:

- Fotografovat ženy zcela nahé i oblečené
- Pomocí osvětlení vytvořit hladší pleť, zakrýt jizvy a skvrny na pokožce
- Správnou volbou objektivu vykouzlit štíhlejší vzhled a delší nohy
- Vytvořit iluzi pevnějších ňader, lesklejších vlasů i pokožky
- Vyrovnat se s odlišnými typy postav a tvary ženského těla
- Vyfotografovat každou ženu tak, aby byla krásná
- Jednat s profesionální modelkou či s běžnou klientkou

Knihu doprovází množství velkých fotografií modelek, krásných dívek ze stránek časopisu Playboy, žen-nemodelek fotografovaných ve stylu glamour.

I na vašich fotografiích může být každá žena bohyní a její tělo dokonalé!

Rolando Gomez je americký fotograf, bývalý válečný fotoreportér a v současné době oblíbený fotograf dívek časopisu Playboy a Penthouse. Zasloužil se o větší respekt žánru glamour a jeho oddělení od erotické fotografie. V zahraničí mu vyšlo již několik úspěšných knih o fotografování, tato je první v českém překladu.
Žádné komentáře
 
Doufám, že se skvěle bavíte, váš Nazalogy tak Have a nice Day (optimalizováno pro FF 1024x768)