Nazalogy World

Vítejte ve světě podle Nazalogyho.....Můžete hlasovat do anket!....prohližet fotky v galerii.....Číst definice..studovat nove publikace....

Knižní Publikace

 Roman Pihan - Mistrovství práce s DSLR.
 Vydavatel : Idif
 Typ : kniha
 Rozměry : 295 x 295
 Počet stran : 250
 Vydáno : 2006
 Vazba : brožovaná
 Jazyk : česky

O Knize:
 220 stran textu s konkrétním popisem všech funkcí DSLR
návod jak otestovat svojí DSLR
podrobného průvodce nákupem objektivů, blesků a dalšího příslušenství
více jak 400 ilustračních fotografií
přes sto kreseb, grafů a několik desítek tabulek pro pohodlné nalezení informací Vše, co jste chtěli vědět o digitální zrcadlovce a nikdo vám to neuměl vysvětlit V knize naleznete:Kniha Mistrovství práce s DSLR jako první nabízí opravdu vyčerpávající odpovědi na všechny vaše otázky týkající se práce s DSLR. Jde o původní českou publikaci, na které tým lektorů IDIFu pracoval skoro rok. Autorem textu je Roman Pihan, který se problematice práce s DSLR věnuje soustavně již přes pět let. Začtěte se do této unikátní knihy a najděte odpovědi na své otázky.

Fotografie zažila radikální přerod v posledních 10 letech a digitální zrcadlovky se staly fenoménem dnešní doby. Je paradoxem, že DSLR řadě uživatelů přináší po pořízení zklamání ze zhoršené kvality jejich fotografií ve srovnání s kompaktními přístroji. A důvod? DSLR je kreativní nástroj, který dává fotografovi výrazně bohatší prostor pro tvůrčí přístup. Zároveň však vyžaduje mnohem více fotografického umu, znalostí a zkušeností, protože na rozdíl od kompaktů nechává většinu rozhodnutí na fotografovi.

Žádné komentáře
 
Doufám, že se skvěle bavíte, váš Nazalogy tak Have a nice Day (optimalizováno pro FF 1024x768)